پیرمرد 101 ساله پریتانیایی به جرم تجاوز جنسی محاکمه می شود. این مرد به قدری پیر است که حتی در هنگام محامه در دادگاه صدای قاضی را درست نمی شوند و به درستی نمی تواند سخن بگوید. محاکمه پیرمرد سالخورده به دلیل تجاوز جنسی. به گزارش تاپ ناز وی مسن ترین متهم در تاریخ بریتانیا است که پشت میز محاکمه مینشیند . مسن ترین متهمی که در تاریخ بریتانیا به دادگاه کشانده شد 101 ساله ساکن بیرمنگهام است. راننده سابق کامیون متهم به تجاوز به دختران نابالغ است. مطابق با پرونده کنونی، او از سال 1974 تا 1983 میلاد ...

تجاوز

پیرمرد 101 ساله پریتانیایی به جرم تجاوز جنسی محاکمه می شود. این مرد به قدری پیر است که حتی در هنگام محامه در دادگاه صدای قاضی را درست نمی شوند و به درستی نمی تواند سخن بگوید.

 

محاکمه پیرمرد سالخورده به دلیل تجاوز جنسی

به گزارش تاپ ناز وی مسن ترین متهم در تاریخ بریتانیا است که پشت میز محاکمه مینشیند . مسن ترین متهمی که در تاریخ بریتانیا به دادگاه کشانده شد 101 ساله ساکن بیرمنگهام است.

 

پیرمرد 101 ساله به جرم تجاوز محاکمه می شود! (مسن ترین متهم بریتانیا!)

راننده سابق کامیون متهم به تجاوز به دختران نابالغ است. مطابق با پرونده کنونی، او از سال 1974 تا 1983 میلادی در گاراژ نزدیک خانه اش مرتکب یکسری جنایات شد.

دو دختر و یک پسر قربانی او شدند. قربانیان یکسال پیش به پلیس مراجعه کردند. پس از بررسی شکایات، پیرمرد به 17 تجاوز و 12 مورد رفتار ناشایست نسبت به بچه ها و دو مورد جنایت جنسی شدیدتر متهم شد.

جزئیات این پرونده فاش نشده است البته او این اتهامات را رد می کند.در جلسه دادگاه قاضی به هیئت منصفه هشدار داد که گوش متهم سنگین است و باید با صدای بلند با او صحبت شود.

پیرمردی که به دختران کم سن و سال تجاوز می کرد!

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه