در این روزها و در میان خبرها و عکس‌های دنیای مجازی متوجه شدیم که تعدادی از چهره‌های کشور، دست به کار تغییر چهره خود شده‌اند.

منتظر سورپرایز باشید؛ شخصیت‌های سینما، تلویزیون و حتی فوتبال کشورمان انقلابی به راه انداخته‌اند تا شما را سورپرایز کنند. در این روزها و در میان خبرها و عکس‌های دنیای مجازی متوجه شدیم که تعدادی از چهره‌های کشور، دست به کار تغییر چهره خود شده‌اند. فصل مشترک این حرکت چهره‌های کشورمان، تغییر در مدل موست؛ حرکتی که پیش‌بینی می‌کنیم به این چند نفر محدود نخواهد شد و به شکل پررنگ‌تری ادامه پیدا خواهد کرد.

جنجالی دیگر

مدل موهای علیرضا حقیقی در جام‌جهانی آرژانتین از سوژه‌های جنجالی این اتفاق ورزشی بود؛ آن قدر که خبرنگار خارجی بعد از پایان نخستین مسابقه از او پرسید: «چطور مدل موهای شما در طول مسابقه تغییر نکرد؟» خوش‌استایلی دروازه‌بان کشورمان در جام‌جهانی ۲۰۱۴ حادثه خوشایندی است که تا همیشه در خاطره‌ها می‌ماند اما این تنها خاطره نیست.

مدل‌ مو به سبک ستاره‌های ایرانی

علیرضا حقیقی این روزها خودش را برای شرکت در جام ملت‌های آسیا آماده می‌کند و می‌توانید شاهد استایل جدیدی از این بازیکن باشید. چندی پیش عکسی از علیرضا حقیقی در کنار آرایشگرش، مسعود فدوی منتشر شد که مدل جدید موهای او برای جام ملت‌های آسیا را نشان می‌داد. در این مدل موهای وسط سر بلندتر هستند و موهای دور سر ارتفاع کمتری دارند؛ مدلی که امسال در میان مردان جوان محبوبیت زیادی داشت و در شماره‌های قبلی به عنوان مدل‌های ۲۰۱۴ معرفی کردیم.

خداحافظ سه سانتی‌ها

مدل‌ مو به سبک ستاره‌های ایرانی

چندی پیش مدیربرنامه‌های بهرام رادان، ستاره سینمای کشورمان با انتشار عکسی از مدل موی جدید این بازیگر رونمایی کرد. در سال‌های اخیر بهرام رادان چندین تغییر اساسی در مدل مو و ناگزیر چهره خودش داشته است. از موهایی که بلندی آنها به شانه‌هایش می‌رسید، به سمت موهای کوتاه سه سانتی رفت و این‌بار انتخاب میانه‌تری دارد. موهای نه بلند و نه کوتاهی که دست این ستاره سینما و آرایشگرش را برای دیزاین‌های مختلف بازمی‌گذارد. در حاشیه باید گفت این مدل موی متوسط به‌شدت خاطره سال‌های اولیه حضور بهرام رادان در سینما را زنده می‌کند.

عمو تتل و تیپ ورزشکاری

مدل‌ مو به سبک ستاره‌های ایرانی

طرفداران امیر تتلو دیگر به تغییرات دائمی او عادت کرده‌اند و عوض کردن مدل مو، اتفاق عجیبی درباره این خواننده نیست. او فعالیت چشمگیری در شبکه‌های اجتماعی دارد و در پست‌های اخیرش با مدل موی متفاوتی حاضر شده است. او موهای کم و بیش بلندش را با کمک یک تل عقب داده است. خلاقیت او در ایجاد تغییرات سریع و کم‌هزینه را باید تحسین کرد.

انتخابی به نام گریم

مدل‌ مو به سبک ستاره‌های ایرانی

میلاد کی‌مرام، این روزها با فیلم مستانه روی پرده سینماست. او در مراسم افتتاحیه مستانه با سری کاملا تراشیده و بدون مو حاضر شد. در واقع سر تراشیده و کچل بودن را باید استایل جدید میلاد کی‌مرام در زمستان ۹۳ بدانیم؛ استایلی که حق انتخاب زیادی درباره آن نداشته چون بخشی از گریم او در فیلم جدیدش است. میلاد کی‌مرام، این روزها مشغول بازی در فیلم ۳۶۰ به کارگردانی سام قریبیان است و باید سری تراشیده داشته باشد.

موی تازه، سبک تازه

مدل‌ مو به سبک ستاره‌های ایرانی

روزبه نعمت‌اللهی، خواننده کشورمان چند وقتی است که با موهای بلند، باز یا بسته در مراسم مختلف دیده می‌شود. او به‌تازگی در مصاحبه‌ای اعلام کرده که تغییر اساسی در سبک زندگی خودش ایجاد کرده و این روزها وسط جنگل زندگی می‌کند؛ «من خیلی در دل طبیعت بودم اما سه سال است که به صورت جدی در آنجا زندگی می‌کنم. این کلبه‌ها از کاهگل و چوب هستند و انرژی عجیبی در آنجا وجود دارد». انتخاب جدید روزبه نعمت‌اللهی در مدل مو را می‌توان برخاسته از سبک زندگی جدیدش دانست. دنیایی که به نظر می‌رسد سادگی و صفای روستایی جایگزین جذابیت‌های رنگی دنیای مدرن شده و در این میان بی‌شک مدل یا برش مو هم اهمیت چندانی ندارد.

منبع: برترینها

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه