Celine Dion در مصاحبه اش گفت كه دیوانه وارترین كاری كه تا به حال انجام داده است كوتاه كردن موهای بلوندش در چند سال قبل بوده است .


سلین دیون (Celine Dion ) : دیوانه ترین کاری که انجام دادم کوتاه کردن موهایم بوده است . 
در مصاحبه اش گفت که دیوانه وارترین کاری که تا به حال انجام داده است کوتاه کردن موهای  بلوندش در چند سال قبل بوده است . مردم زمانی که به من می رسند می گویند " سلین تو از ثابت ترین چیزهای زندگی ما هستی . ما تو را همان طور که هستی می خواهیم . " 
در واقع سلن دیون Celine Dion در سال 2003 موهایش را کوتاه کرد و از آن پس موهایش تقریبا ً بلند بوده است . بنابراین به وضوح به نظر مردم و هوادارانش توجه کرده است .
او می گوید چون هوادارنم به من وفادار هستند من دیگر این کار را تکرار نکردم. او  می گوید به نظر من : فقط صدا نیست فکر نمی کنم به خاطر آهنگها هم باشد .
در حقیقت این آوازه خوان 44 ساله درباره عشقش به زمینی ترین چیزهایش در زندگی که عموما ً خانواده اش می باشد می خواند . می گوید که 3 پسرش به او توازنی می دهند تا درست زندگی کند . 

در مصاحبه با مجله وگاس گفته است که من خوشبخت ترین زن دنیا هستم ، همسری شگفت انگیز و3 کودک سرگرم کننده دارم . مگر من به دنبال چه هستم ؟ درباره هوادران و شوهایم بسیار پر شورم . اما پاداش من برای این موفقیت زندگی ، همسر و فرزندانم هستند .   تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سمیرغمطالب پیشنهادی :
مجله مد آمریکایی آقایان "GQ" در سال 1348 عکس هایی از ایران منتشر کرد
پوشش های مختلف هنرمندان هالیوودی در مراسم SAG
ستارگانی که در انتخاب لباس مراسم گلدن گلوب 2014 اشتباه کردند
رتبه بندی لباس های هنرمندان مرد هالیوودی در گلدن گلوب 2014
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه