قابلیت عجیب iphone برای نصب لنزها‌ی عکاسی + تصویر

شرکت apple در راستای افزایش قابلیت‌های گوشی منحصر به فرد خود یک ابتکار عجیب بر روی نسل آینده‌ی گوشی iphone انجام داده که سبب تبدیل گوشی به یک دوربین حرفه‌ای می‌شود. شرکت apple در جدیدترین نوآوری ...شرکت apple در راستای افزایش قابلیت‌های گوشی منحصر به فرد خود یک ابتکار عجیب بر روی نسل آینده‌ی گوشی iphone انجام داده که سبب تبدیل گوشی به یک دوربین حرفه‌ای می‌شود.
شرکت apple در جدیدترین نوآوری یک وسیله‌ی جانبی برای گوشی تلفن همراه خود اختراع نموده که در حقیقت یک نوع لنز است که به دوربین iphone در خارج از بدنه‌ی دستگاه متصل می‌شود.

eryse56

گفتنی است، این لنز که خارج از دستگاه قرار دارد، به کاربر اجازه آسانی وصل و تعویض آن و همینطور تمامی قابلیت‌های یک لنز دوربین‌های عکاسی متداول را می‌دهد.

بررسی‌ها نشان می‌دهند این لنز‌ها که هم اکنون در دوربین‌های slr مورد استفاده قرار گرفته‌اند به کاربر اجازه‌ی عکسبرداری فوق حرفه‌ای تنها با یک دستگاه تلفن همراه iphone را می‌دهد.

کارشناسان تخمین می‌زنند این لنز استاندارد در نسل آینده‌ی گوشی iphone رونمایی خواهد شد.
کارشناسان قیمت هر لنز را حدود ۶۹ پوند تخمین زده‌اند.

y54y45

از جمله قابلیت‌های این لنز راحتی استفاده از آن برای کاربر است که در صورت نیاز به استفاده از گوشی خود بلافاصله می‌تواند لنز را از آن جدا نماید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه