اول اینکه نقش فرهاد چیزی بود که در فیلمنامه وجود داشت. در ثانی جزئیات این نقش به خوبی پرداخته و نوشته شده بود

مصطفی زمانی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص علت همکاری با مجموعه «شهرزاد» گفت: در ابتدا فیلمنامه این مجموعه باعث شد که اکثر بازیگران اعلام همکاری کنند و البته کارگردان کار، یعنی حسن فتحی نیز یکی دیگر از علل همکاری ما بود. در مورد نقش‌ها نیز باید بگویم که بسیار درست و بجا شخصیت ‌پردازی شده و برای هر کدام از ما انتخاب شده بود. گروه نیز بسیار حرفه‌ای و همدل بودند و تمام این موارد باعث شده بود، کاری گرم و موفق ساخته شود.

وی در مورد علت موفقیت نقشی که در «شهرزاد» ایفا می‌کند، بیان کرد: اول اینکه نقش فرهاد چیزی بود که در فیلمنامه وجود داشت. در ثانی جزئیات این نقش به خوبی پرداخته و نوشته شده بود. پس مسئولیت من به عنوان یک بازیگر این بود که با کمک کارگردان خود را به نقش نزدیک کنم و خوشبختانه انگار این اتفاق افتاد و از این جهت خوشحالم.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «یوسف پیامبر» عنوان کرد: اینکه بازیگری نقشی را خوب یا بد بازی می‌کند، دلیل بر توانایی یا ناتوانی او در این مسیر نیست؛ چون زمانی که همه چیز در فیلمنامه و پروژه حرفه‌ای و سر جای خود باشد، بازیگر می‌درخشد. اگر نه که نمی‌تواند توانایی خود را بروز دهد.

3956799_167

زمانی تصریح کرد: پس نباید در لحظه در مورد توانایی بازیگری قضاوت کرد؛ بلکه در ابتدا باید ضعف فیلمنامه و عوامل فنی را مورد نقد قرار داد و بعد به بازیگر پرداخت.

این بازیگر در بخش پایانی صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: خوشحالم که «شهرزاد» در میان مخاطبان محبوب شده و جای خود را باز کرده است و امیدارم این روند تا پایان نیز ادامه داشته باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

Share the post "«فرهاد» قصه «شهرزاد» از همکاری با حسن فتحی چه گفت؟"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. “شهرزاد”به روایت ترانه علیدوستی
  2. چرا «برکینگ بد» دیگر کنار «شهرزاد» نیست؟
  3. بازیگر «شهرزاد» درباره عینکش توضیح داد
  4. «شهرزاد»، هنرمندان را دست به قلم کرد
Tweet «فرهاد» قصه «شهرزاد» از همکاری با حسن فتحی چه گفت؟ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه