فال دوشنبه بیست و چهارم شهریور ماه سال 1393

فال روزانه 24 شهریور 93

فال دوشنبه بیست و چهارم شهریور ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

با شرایطی رو به رو می شوید که دچار شک و تردید می شوید. بهترین روش برای از بین بردن این دو دلی صحبت با یک فرد مطمئن است.

اردیبهشت

امروز ستارگان قدرت و انرژی زیادی به شما می دهند . اگر کارها را با نظم و ترتیب انجام ندهید همه چیز به هم می ریزد و عصبانی می شوید در کنار دوستان باشید آن ها تاثیر خوبی بر شما می گذارند.

خرداد

تنها یک خردادی غیر عادی ممکن است نخواهد از فرصتهای امروز بهره مند شود،‌آنها را با دو دست محکم بچسبید وگرنه پشیمان می شوید.

تیر

تمام وقت تان را به کارهای خانه اختصاص ندهید و گرنه یک نفر را عصبانی می کنید.این یک حقیقت است که همسرتان دوست ندارد همیشه شما را در حال کار یا پیشرفت ببیند.زیرا همیشه از این می ترسد که او را ترک کنید.او را مطمئن کنید که این طرز فکرشان اشتباه است.

مرداد

علی رغم تصمیم شما برای محدود کردن خرج و مخارج، امروز احساس می کنید که بسیار موضوع بسیار ضروری پیش آمده و مجبور هستید قسمتی از پولتان را هزینه کنید. اگر می خواهید جنس مهم یا گران قیمت را خریداری کنید، بسیار مراقب باشید، چرا که شخصی شما را وادار به خرید آن می کند به گونه ای که حتی فرصت فکر کردن درست راجع به آن را به شما نخواهد داد. در تصمیم خود استوار بوده و در این امر که باید هر کاری را در وقت مناسب خودش انجام دهید، ثابت قدم بمانید.

شهریور

امروز در کارها عجله دارید و اگر دیگران آهسته کار کنند خوش تان نمی آید.البته عجله در کارها در صورتی که که منجر به اشتباه شود،کار درستی نیست.

مهر

امروز روز عجیبی است چرا که شما پر از انرژی هستید ولی نمی دانید که باید چه با آن بکیند ، بهتر این است که در کارهایی که در پشت صحنه در حال انجامش هستند از آن استفاده کنید . چرا که در این صورت بیش ترین استفاده را از آن خواهید کرد. و موثرتر خواهید بود. مراقب باشید که راجع به چیزی خشمگین نشوید چرا که آن چه که درونتان است همانند آتشفشانی است که منتظر بیرون ریختن است.

آبان

اگر به نصایح دیروز گوش کرده باشید امروز با مشکل روبرو نمی شوید.دوست دارید زندگی تان بر اساس باورهای تان باشد.اشتیاق به زندگی به شما انرژی و روحیه می دهد اما به کارهای روزمره نیز رسیدگی کنید.

آذر

علیرغم همه نگرانی که درباره آینده تان دارید، امروز روز بسیار خوشی خواهد بود. هرچه بدنیا عرضه کنید ده برابرش به شما بر می گردد، بنابراین هر چه مهربان تر و با درک بیشتر در ارتباط با دیگران باشید، بیشتر دیگران با شما مهربان تر خواهند بود. این یک فرمول بسیار ساده است که در زندگی شخصی و حرفه ای شما بدردتان خواهد خورد.

دی

اگر در حال حاضر درگیر کارهای قانونی هستید نیاز به اعصابی فولادین دارید. سیارات مشکل ها را رو می کنند و پیشرفتتان در آن ها می تواند موضوعی کاملاً عجیب باشد. حتماً گروه قانونی تان را از این که چه اندازه برای برنده شدن در این قسمت تلاش کرده اید، مطلع کنید و اگرنه شکست بزرگی خواهید خورد.

بهمن

اوضاع امروز کاملاً بستگی به عکس العمل های شما در موقعیت های مختلف دارد اما موقعیت های سیاره ای نشان می دهد که امروز روز مناسبی برای از بین بردن اختلافات یا صحبت درباره رویاهایتان می باشد . یک کار گروهی وارد مرحله سوددهی و خلاق می شود . اما چگونگی اعتماد شما به افراد گروه و عضویت در آوردن آنها نتیجه را تعیین خواهد کرد .کاملاً بستگی به شما دارد .

اسفند

سیارات دوباره شما را ترغیب می کنند که یک حرکت جسورانه انجام دهید.مادامیکه چند تایی از شما در گوشه ای با مقاومت روبرو شدید . حقیق��اً شما مدت زیادی به اندازه کافی با حوصله بوده اید دقیقاً شما می دانید اگر لازم باشد مخالفت تان را چگونه از پای در آورید. بنابراین عقب نمانده اید خیلی نزدیک هستید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه