فال شنبه پانزدهم شهریور ماه سال 1393

فال روزانه 15 شهریور 93

فال شنبه پانزدهم شهریور ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

از افرادی که احساس می کنند قانونی برایشان وجود ندارد حوصله تان سررفته است. سعی کنید آرام باشید زیرا بعداً به ضرر خود او می شود.

اردیبهشت

انرژی و شور و نشاط زیادی دارید و می توانید ابتکار به خرج دهید و تمایلات جنسی تان افزایش پیدا کرده است . محبت زیادی به همسرتان دارید.

خرداد

امروز یکی از آن روزهایی است که دیگران از شما توقع زیادی دارند، بنابراین گاهی لازم است تا با آنها برخورد جدی کنید. مشکل اصلی این است که در گذشته، بیش از حد از دیگران حمایت کرده اید و این شامل حال افراد خانواده هم می شود و با این کار، آنها را بد عادت کرده اید.

تیر

کارهای زیادی دارید که باید انجام دهید و باعث می شود تا سردرگم شوید.شاید از یک دوست مورد اعتماد کمک بخواهید.این بهترین کار است.اما لازم است که یک راز را که مدت ها پنهان کرده اید،بیان کنید.

مرداد

امروز دوستانتان پیشنهادات زیادی به شما خواهند کرد که شامل برخی موقعیت های کوچک نیز می شود و به تجربه کردن آنها، می ارزد. شما هرگز نخواهید فهمید که این تجربیات به کجا می رسند مگر آن که خودتان آنها را تجربه کنید. امروز مناسب رفتن به کلوپ یا اجتماعی دیگر می باشد چرا که شما از بودن با چهره های آشنا و هم چنین از گفتگو با افرادی که آنها را خیلی خوب نمی شناسید، لذت خواهید برد.

شهریور

یک نفر که به شما نزدیک است دوست دارد کارها را آن طور که خودش می خواهد شما انجام دهید و اگر بر خلاف آن رفتار کنید ناراحت می شود.امروز کار زیادی دارید و کمتر می توانید با خانواده باشید.

مهر

ونوس امروز به قلمرو آتشین خانه شیر وارد خواهد شد و در بقیه ماه فرصت های موفقیت در زندگی اجتماعی را برای شما افزایش خواهد داد ، بهتر است برنامه روزانه تان را کمی متنوع تر سازید چرا که با انواع دعوت هایی مواجه خواهید شد که در سر راه تان قرار خواهد گرفت و شما به آنها نیاز دارید . برخی از شما مهر ماهی های مجرد زمانی که احساس کنید دوستی با یکی از دوستان تان محکم تر شده و بیش تر جذاب و قابل توجه به نظر می رسد تا روابط عادی از این امر شگفت زده خوهید شد.

آبان

ونوس وارد برج اسد می شود.این قسمت از چارت شما به شغلتان مربوط می شود بنابراین در محل کار می درخشید.اگر اخیراً به شما بی توجهی شده امروز ارزشتان شناخته می شود.می توانید انتظار قدردانی دیگران را داشته باشید.شاید یک همکار بار صمیمی شدن با شما تحسین تان کند.

آذر

امروز ونوس به خانه مرداد خواهد رفت که خانه اکتشافات ذهنی و جسمی شماست. شما خیلی جذب آدم هائی از فرهنگها و ملیت های دیگر می شوید و شاید تصمیم بگیرید که یک زبان جدید یاد بگیرید یا به یک سرزمین دور سفر کنید. یک عشق خارجی برای شما اگر آزاد و مجرد هستید امکان اتفاق افتادن دارد.

دی

امروز هر نوع اطلاعاتی را که به دست آوردید خوشحالتان می کند، مخصوصاً اگر مربوط به تحصیلات یا به دست آوردن مهارتی باشد. ممکن است شخصی در مورد خاصی اطلاعاتی بدهد. اکنون زمانی از سال است که هر کسی تمایل به پیشرفت فکری دارد.

بهمن

ونوس سیاره عشق و ثروت امروز به طرف شهریور می رود و به قسمت تمام روابط کاری مانند مالیات و مسائل بیمه ای چارت شما مربوط می شود . در هفته های آینده رابطه بسیار خوبی با دیگران برقرار می کنید و اگر از کسی خواسته ای داشته باشید حتماً با خوشحالی آن را خواهید پذیرفت . اما از حسن نیت آنها سوء استفاده نکنید و گرنه در آینده با شما نیز همین طور برخورد می شود .

اسفند

اجازه ندهید کوچکترین آشفتگی و واژگونی بین شریک زندگی تان یا هم آپارتمانی تان بالا بگیرد. حتی اگر می دانید حق باشماست . این موضوعی است که می توانید واگذار کنید . اکنون یک محیط شاد در منزل ضروری است و حفظ آن با شماست .

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه