فال پنج شنبه پانزدهم آبان ماه سال 1393

فال روزانه 15 آبان 93

فال پنج شنبه پانزدهم آبان ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

امروز حالات و احساساتتان هر لحظه تغییر می کند. سعی کنید به کارهایی که توجه زیادی می خواهند خودتان را مشغول نکنید. خودتان را سرگرم کارهای نیمه تمام کنید.

اردیبهشت

می توانید روی یکی از دوستان حساب کنید. اگر با یکی از شرکت های که با آنها در ارتباط هستید تماس بگیرید می توانید فرصت خوبی به دست آورید.در مجموع فرصت خوبی در انتظارتان است .امشب می توانید شخصی را ببینید که به او علاقه مند شوید.

خرداد

امروز در مورد مذاکره های اخیرتان احساس اعتماد به نفس بیشتری دارید.دقت کافی دارید تا قسمت های مهم زندگی تان را کنترل کنید، که به نظر می رسد دیگران برایشان بی اهمیت است. اکنون زمانی است که باید حضورتان را ثابت کنید.

تیر

امروز،روز تنبلی نیست و هر کسی جلوی تلویزیون بنشیند و کار نکند شما را عصبانی می کند. در حال جنب و جوش وفعالیت هستید اما همسرتان تنها با بی میلی نقشه های تان را بررسی می کند.

مرداد

گرچه دوست دارید فردی صبور و روشن فکر باشید، امروز میتوانید در انتظار یک سورپریز باشید. شخص مورد علاقه شما، ممکن است کاری بکند یا چیزی بگوید که شما را غرق در تعجب کند. هم چنین ممکن است به هر طریقی به شما نشان دهد، بیش از آن چه شما برای او تدارک دیده اید، به فضا برای تنفس نیاز دارید. و می خواهد آزادتر باشد. جناب شیر، این قدر به او نچسبید، این کار او را مصمم تر می سازد که در این لحظه راه خودش را در پیش بگیرد.

شهریور

اگر از یک نفر بخواهید کاری برایتان انجام دهد کاملاً متفاوت با آن را انجام می دهید.سعی کنید آنها را تنها بگذارید.اگر می خواهید همه را دور هم جمع کنید کار مشکلی است زیرا هر کسی می خواهد کارهای خودش را انجام دهد.

مهر

شما طرز فکری بسیار عجیب دارید و می خواهید هر کاری را سریع و تند به انجام برسانید.و در نتیجه بسیار امکان دارد که متوجه شوید در دایره ای به دور خود می چرخید و نمی توانید از شر افکار خود خلاص شوید.بهترین راه این است که لیستی از آن چه می خواهید انجام دهید،بنویسید.در غیر این صورت آنها را فراموش کرده و این امر بیشتر موجب آزار شما خواهد شد.

آبان

نمی توانید در رابطه با تفریح آخر هفته تصمیم بگیرید.بهتر است احساسات تان را برای سایرین بیان کنید و ببینید آن ها چه نظری دارند.بهتر است که رو راست باشید بنابراین همه چیزدرست می شود.

آذر

گرچه شما شهرت دارید به این که پر از اشتیاق به زندگی و شوخ طبعی هستید ولی زمان هائی می رسد که زندگی را خیلی جدی می گیرید. شاید این چیزیست که امروز به آن نیاز دارید تا راجع به یک تصمیم دقیقاً فکر کنید. چه به افکار و برنامه های طولانی مدت فکر می کنید و چه به برنامه های امروز و اینجا، شما روحیه انجام کارهای سبک و غیر جدی را ندارید. در واقع، شما حق دارید که چنین روشی اتخاذ نمائید چون باعث می شود احترام و ستایش دیگران را نسبت به خود برانگیزید.

دی

قرارهای خانوادگی و اجتماعی در شرف تغییرات ناگهانی هستند. به نظر می رسد هیچ کس نمی داند چه ساعتی، کجا باید باشد. مهم نیست! اخیراً یاد گرفته اید که چه طور انعطاف پذیر باشید و شما تنها کسی هستید که می توانید دیگران را متوجه اشتباهاتشان کنید.

بهمن

برخلاف حال و هوای نسبتاً جدی دیروز امروز احساس خلاقیت امیدواری و عشق می کنید.حتماً‌ کار و تفریح را با هم ترکیب کنید و از تجربه آن لذت ببرید یا شاید فقط در حال و هوای عشق و احساس باشید. هر کاری که امشب می کنید محبوب دیگران هستید.

اسفند

در پیشرفت عقب نمانید.موضوع خاکستری شما دور ریختن ایده ها یکی پس از دیگری است و دیگران برای ابداع از شما انتظار دارند. گاهی می توانید در پس زمینه مخفی شوید.خیلی خجالتی تر از آن هستید که بتوانید بلند صحبت کنید . اما حالا باید مرکز صحنه را بگیرید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه