فال چهارشنبه چهاردهم آبان ماه سال 1393

فال روزانه 14 آبان 93

فال چهارشنبه چهاردهم آبان ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

مسئله ای خانوادگی اهمیت زیادی پیدا می کند. بنابراین لازم است از کاری که می خواهید انجام دهید مطمئن باشید. سعی کنید احساس را با حقیقت اشتباه نگیرید. انتظار نداشته باشید دیگران ذهن شما را بخوانند.

اردیبهشت

ستارگان اراده زیادی به شما می دهند. اکنون به همه چیز و هیچ کس اجازه نمی دهید سد راه شما شوند. اعتماد به نفس خود را مجدداً به دست آورده اید و قوه خلاق شما تمام شک و تردیدها را از بین می برد. احساس می کنید هر چیزی ممکن است که البته درست است.

خرداد

سعی کنید به گذشته فکر نکنید و وقتتان را صرف ناراحتی ها و سرزنش ها نکنید. اگر بخواهید خودتان را خوشبخت یا بدبخت کنید، تلاشی که برای آن دو می کنید هیچ فرقی با هم ندارند و به یک اندازه هستند. اتفاقات خوبی در انتظار شماست بنابراین وقتتان را برای کارهای بی ارزش نگذارید.

تیر

عطارد به برج کماندار می رود . در کارتان خلاقیت دارید و در انجام کارهای خانه عجله میکنید. اما به خاطر داشته باشید که اضطراب زیاد شما را بیمار میکند.

مرداد

تجارب دیروز، احساس ناراحتی و تحریک پذیری را برای شما باقی گذاشته است. همانند یک شیر طغیانگر، دم خود را شلاق وار حرکت می دهید و به طور حتم دلیلی برای به اجرا در آوردن این دارید! حتی اگر می خواهید ذهنیت افراد را در مورد این شخص پاک کنید، از این دلیل استفاده نکنید که فشار تنش ها باعث این کار شده چرا که در این صورت خشم شما نباید متوجه دیگر مردم شود.

شهریور

پول زیادی خرج می کنید.به سختی می توانید جلوی خودتان را بگیرید.اما حتی یک لحظه هم به این موضوع فکر نمی کنید که می توانید این پول ها را خرج کنید.

مهر

ونوس و ژوپیتر دو خوک شکمو منطقه البروج هستند و هر دو با هم در خانه خودتان یعنی میزان هستند.این به چه معناست؟در ابتدا باید با رژیم غذایی که گرفته بودید خداحافظی کنید و به تمام غذاهایی که در لیست ممنوعه تان می باشد سلام کنید.هم چنین می خواهید که یک راست به پارتی یکی از نزدیکان تان رفته و همه شب را خوش بگذرانید.هم چنین ممکن است در این زمان عشق نیز به زندگی شما وارد شود و بطور کلی روزی به یاد ماندنی پیش رو خواهید داشت.

آبان

سعی کنید رئیس مابانه رفتار نکنید.سعی کنید نظرات تان را به خوبی بیان کنید تا باعث ایجاد سوءتفاهم نشود.خوشبختانه با اعتماد به نفس که دارید می توانید تمام موانع را از سر راهتان بردارید.

آذر

امروز ستاره ها این موقعیت را به شما می دهند که با دیگران ایده های خود را مقایسه و تعویض نمائید و هر نوع اختلاف عقیده را حل کنید. این به شما کمک می کند که ارتباط عاطف قوی تری با دیگران برقرار سازید و درک بیشتری بین شما و دیگران بوجود آید. افکارتان را زیر سوال قرار دادن دقیقاً چیزی است و گاهی این احتیاج چون باعث می شود پیش فرضهائی را که قبلاً به آنها چسبیده بودید را دور بریزید.

دی

عطارد وارد برج کماندار می شود. می توانید موقعیتتان را مجدداً ارزیابی کنید. حرفه تان نیز قسمتی از آن است اما همین طور افکار دیگری هم دارید. تغییراتی در حال انجام است، و گاهگاهی لازم است که دست نگهدارید و به موجودی تان رسیدگی کنید.

بهمن

امروز سیارات نشان می دهند که شاید شما مانند همیشه اعتماد به نفس نداشته باشید همچنین امکان دارد فضای محل کارتان نیز نگرانتان کند اما اگر هوشیار و با دقت باشید همه چیز به خوبی پیش می رود.

اسفند

عطارد به قوس نقل مکان می کند و حرفه شما از توجه تان سود خواهد برد. در یک موقعیت شگفت انگیزی هستید که دوره فعالیت تان را بهبود می بخشید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه