فال روز شنبه یازدهم مرداد ماه 93

فال روزانه 11 مرداد 93

فال روز شنبه یازدهم مرداد ماه ۹۳

فروردین

یک نفر سعی دارد شما را اذیت کند و هر رفتاری در پیش می گیرید با مانعی رو به رو می شود. به دست آوردن آزادی کار آسانی نیست و تلاش بیشتری احتیاج دارد.

اردیبهشت

درست است که اکنون ماه تعطیلات است اما پیشنهاد می کنم به جایی خیلی دور نروید. اگر بروید مشکلاتی پیدا می کنید و اگر نروید پولتان را از دست نداده اید . در هر صورت انتخاب این که چه کار کنید به خودتان بستگی دارد . مشکلی طولانی مدت که در محل کار یا خانه وجود داشته است حل می شود .

خرداد

اکنون باید به عقب تکیه کنید و تصمیم بگیرید زیرا اکنون ذهن شما به درستی کار نمی کند و می توانید تصمیم های عاقلانه ای بگیرید و یا پیشنهادهای خوب بدهید. به خودتان اطمینان کنید و به افراد مردد اجازه ندهید اعتماد به نفس شما را تضعیف کنند. مهم این است که شما می دانید چه هدفی دارید.

تیر

اگر از شما خواسته شده که کار بیشتری انجام دهید سعی نکنید از کاه کوه بسازید.شما نشان داده اید که انرژی زیادی دارید و می توانید پیشرفت کنید.بنابراین وقتی دیگران شما را جدی می گیرند نباید گله و شکایت کنید.

مرداد

امروز دوست دارید که از نظر احساسی بسیار آزاد و رها باشید و توقعات و درخواست های دیگران دست و پای شما را نگیرد. ولی آیا این امکان پذیر است، یااین که بالاخره، از دست افراد نزدیکتان رنجیده خاطر خواهید شد؟ بالاخره تکلیف شما با آنها چیست؟ این تنها یک حس ناگهانی است که آنها دچارش شده اند و جائی برای نگرانی نیست.

شهریور

بار دیگر رفتار متغییر دارید و صبر همه را از بین برده اید.اگر کسی واقعاً عصبانی شد تعجب نکنید.بهتر است برایش توضیح دهید که این کار را عمداً نمی کنید و پر از ایده های متفاوت هستید.

مهر

مراقب باشید چرا که امروز بسیار زود رنج شده اید خصوصاً اگر کمی احساس ناراحتی می کنید. اگر همکار شما نمی تواند روی کارش تمرکز کند ومدام حواس شما را پرت میکند.ممکن است حوصله شما تمام شود و از کوره در بروید. بهترین راه برای مقابله با همه این موارد این است که تا آنجا که می توانید با روزهای عادی تان متفاوت باشید و ترجیحاً از مسئولیت های خسته کننده همیشگی فاصله بگیرید.

آبان

امروز،روز بسیار جالبی برای شماست و ستارگان به شما کمک می کنند تا هر چه بیشتر خلاقانه فکر کنید.فرصت دارید کارهای تان را به خوبی و منظم انجام دهید.با درایت و فکر رفتار کنید و پاداشی را که مدت ها در انتظارش بودید به دست می آورید.

آذر

هر چند وقت یکبار به شما فرصتی داده می شود که جنبه هایی از زندگی خود را تحت نظر خود قرار دهید تا بتوانید از نزدیکتر بررسی شان کنید. این به شما خودآگاهی بزرگی می دهد و کمک می کند بعضی از انگیزه های ذهنی ناخودآگاه خود را بشناسید. هر چه بیشتر راجع به خود بدانید، راحت تر طبیعت اصلی خود را می توانید بیان کنید.

دی

مطلبی هست که تمایل دارید آن را همان طور که هست برای دیگران بیان کنید اما گفتن عین حقیقت کمی مشکل است. هر کسی دوست دارد که مورد تحسین دیگران باشد اما اگر موضوعی برای تحسین و خوشحال کردن آن ها پیدا نکردید، بهتر است که افکارتان را برای خودتان نگه دارید. البته، که می توانید سیاستمدار باشید و هنوز هم در حال پیشرفت هستید.

بهمن

شما عاشق آزادی و استقلال خود هستید اما بهمنی عزیز امروز کسی سعی می کند جلوی آزادی شما را بگیرد و در شما احساس ترس از عدم آزادی ایجاد کند . اولین کار برای جلوگیری از بروز هر نوع مشکلی این است که از افراد حسود مالکیت طلب و ریاست مآب دوری کنید . در کل هیچ وقت وسوسه نشوید که به کسی عکس العمل نشان دهید چون همانطور که می دانید هیچوقت از دو موضوع اشتباه کار درستی بنا نمی شود.

اسفند

احساسات شما ظاهراً درست است . و هنوز شما به وسیله رفتار کسی گیج شده اید. بهتر است گاهی تنها باشید و خودتان را روی حق تقدم ها متمرکز کنید. و شما رویاهای ز��ادی را برای پیگیری دارید این طور نیست ؟

منبع نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه