فال سه شنبه یازدهم آذر ماه سال 1393

فال روزانه 11 آذر 93

فال سه شنبه یازدهم آذر ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

‌به مسائل مالی توجه زیادی دارید. آزادی حرکت زیادی دارید می توانید از کمترین حرکت بیشترین نتیجه را به دست آورید. اراده ای که داری شما را موفق می کند.

اردیبهشت

سعی کنید زودتر از همیشه متوجه حقیقت شوید در غیر این صورت نمی توانید دیگران را تحت تاثیر قرار دهید در چند روز آینده از تفریح و سرگرمی زندگی بهره مند می شوید و به سختی می توانید جلوی انرژی فوق العاده را بگیرید. اگر تصمیم گرفتید مسیرتان را عوض کنید لازم است آن را به نزدیکانتان نیز خبر دهید.

خرداد

به حرف های ک نفر که یا از شما خیلی کوچک تر یا خیلی بزرگ تر است، گوش کنید، زیرا در حال حاضر، آنها بیش از شما می دانند. در مورد روابط احساسی و خانوادگی، سعی کنید جلوی زبان تند خود را بگیرید تا از محبوبیتتان کم نشود. حتماً مراقب حرف زدن خود باشید، زیرا رفتار و حرف های شما، بیش از آن چه که فکر می کنید، موثر است.

تیر

خوشبختانه حساب پول های تان را داشته اید و اکنون پول زیادی دارید. دوست دارید تمام آن را خرج افرادی که دوست شان دارید بکنید اما می توانید یک لباس زیبا برای جشن کریسمس بخرید. قبل از آنکه عجله کنید مطمئن شوید که آن بیش از یکبار می پوشید و اگر نه پشیمان می شوید.

مرداد

کاملاً برعکس دیروز، احساس سرزندگی و شادابی در هر جمعی می کنید و خیلی جای تاسف خواهد بود که به مهمانی دعوت نشوید گرچه هنوز می توانید دوستانتان را دور هم جمع کنید و یا با نیمه دیگر خود برای گذراندن عصری رمانتیک به گردش بروید. هم چنین امروز روزی عالی برای نمایش استعدادهای خلاقانه شماست خصوصاً در برابر بینندگانی تحسین گر.

شهریور

خوب است امروز با دیگران رفتار خوبی داشته باشید و آن ها را خوشحال کنید.بنابراین سعی کنید جوی راحت و هماهنگ ایجاد کنید.زمانی که با همسرتان صحبت می کنید از حس ششم استفاده کنید تا از افکار و احساسات آن ها خبردار شوید.

مهر

امروز زندگی اجتماعی شما را مشغول نگه خواهد داشت و از این بابت احساس رضایت می کنید.هم چنین از این که لباس می پوشید و برای گردش بیرون بروید لذت می برید و می خواهید در طی تلاش خاص،بهترین وجه خود را نشان دهید.اگر هیچ برنامه خاص اجتماعی برای امروز ندارید،بلادرنگ تلفن را برداشته و یکی از دوستانتان را برای بیرون رفتن دعوت کنید.

آبان

ایده های خوبی به ذهن تان می رسد و به نفع شما می باشد یعنی باعث پیشرفت شما می شوند.پول خوبی به دستتان می رسد اما ولخرجی نکنید که دچار مشکل می شوید.

آذر

امروز زندگی ثابت و بدون تغییرات است و این مدیون جذابیت و شوخ طبعی شماست. شما می خواهید گذشته را پشت سر بگذارید و در لحظه زندگی کنید. ولی با این وجود، این می تواند کمی ناجور شود چون شما نیاز دارید که حداقل قسمتی از روز خود را صرف آرام کردن منیت و شخصیت زخمی شده یک نفر بنمائید. خدا می داند که چرا شما باید امروز این کار را بکنید. ولی سعی کنید حس وظیفه شناسی خود را دنبال کنید.

دی

شاید آرام و فروتن باشید اما امروز کاملاً خلاق هستید. لازم نیست که همه جا ایده ای جدیدتان را بیان کنید اما اگر شخصی در رابطه با آن ها پرسید بعضی از آن ها را توضیح دهید. اگر آن ها را پنهان کنید سود می برید؟

بهمن

سیارات توجه شما را به اعتبارتان در دنیا مسوولیت تان در قبال آن معطوف می کنند . دیدگاهی که اکنون به خود دارید دیدگاهی انتقاد گرانه می باشد. هر چه قدر بیشتر خود و توانایی های خود را قبول داشته باشید موفقیت بیشتری بدست می آورید. اینکه تا چه اندازه بتوانید موفق شوید به خودتان بستگی دارد.

اسفند

موقعیتی وجود دارد که نرده بین شما و همکارتان را تعمیر می کند همانطور که ستارگان یک تابش خوشبو روی روابط کاری پخش می کنند. شما از کار کردن در جو یخ زده کاری متنفرید اما می توانید بر هر کسی فقط با انتخاب لغات درست گلچین شده برنده شوید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه