فال روز جمعه دهم مرداد ماه 93

فال روزانه 10 مرداد 93

فال روز جمعه دهم مرداد ماه ۹۳

فروردین

بهتر است سخت نگیرید. کمی بی حوصله هستید و کمی وقت می گیرد تا مشکلات را حل کنید. دوستان خوبی دارید که می توانند به شما کمک کنند البته اگر بخواهید.

اردیبهشت

به نظر می رسد دوستان و خویشاوندان مهربان و حامی شما در اطرافتان هستند والبته در هر صورت به هر کسی اجازه ندهید در هیچ صورتی به شما با دید حقارت نگاه کند. دوست دارید خودتان را پنهان کنید.زیرا حالت تدافعی دارید و در هر صورت باید با دیگران ارتباط روحی برقرار کنید و لازم است که با آنها رو راست و راحت باشید. در هنگام سفر ممکن است مشکلات و ابهاماتی ایجاد شود بنابراین ماشین تان را خوب وارسی کنید . شما که نمی خواهید تعطیلات را خراب کنید یا پول تان را هدر دهید ؟!

خرداد

دیروز ماه در برج مردی با دلو کامل بود. این قسمت از چارت شما به سفرهای دور و تمام مسائل خارجی مربوط می شود. برای چند روز سعی کنید برای سفر به خارج برنامه ریزی نکنید با این کار از مشکلات زیادی دوری می کنید.

تیر

شاید جو کمی متشنج باشد اما سعی کنید استراحت کنید.اگر از نظر احساسی مشکل دارید بروید بیرون و کمی هوای تازه و محیط زیبای اطراف را ببینید و ذهن تان را آرام و راحت تر کنید.

مرداد

امروز بسیار صاف و ساده شده اید و مشتاق عقایدی هستید که به طریقی متفاوت هستند. در حال حاضر ترجیح می دهید که برخی مسائل را تجربه کنید، و خصوصاً در رابه با مسائل مالی، به جای دنبال کردن مسیر عادی، کمی ریسک کنید.

شهریور

هیچ کس شما را به غیرمنطقی بودن یا عاقل نبودن متهم نمی کند.اما امروز غیرعادی رفتار می کنید.تندتند افکارتان عوض می شود و همه را گیج و سردرگم می کنید.

مهر

افکار شما متوجه مطالب متفاوت است و سخت است که بخواهید مدت زمانی طولانی روی یک مطلب تمرکزکنید.در این زمان شما به راحتی ازکوره در می روید که اگر بخواهید روی مطلبی تمرکز کنید شما را عصبی خواهد کرد و ممکن است در نهایت برای این که آرامش خود را حفظ کنید، مجبور شویدازدیگران فاصله بگیرید. هم چنین ممکن است خبرهایی بشنوید که کاملاً شما را شگفت زده می کند.

آبان

امروز بسیار پرانرژی هستید وآماده فعالیت هستید،امروز فرصت های زیادی در انتظار شماست وتنها کاری که باید بکنید این است که از این فرصت ها استقبال کنید.همه کارها به خوبی انجام خواهند شد بنابراین می توانید آرامش تان ار حفظ کنید.

آذر

ستاره ها حساسیت شما را زیاد می کنند که برای شما ایده آل است اگر قصد دارید ارتباط احساسی با کسی برقرار کنید در حال حاضر راحتی زیادی در ارتباط با زندگی خانوادگی تان در اطراف خود دارید. پس سعی کنید که مقداری وقت با خانواده بگذرانید چون به نفع همه خواهد بود.

دی

‌کسالت سرسخت ترین دشمن شماست و امروز حتی لحظه ای را هم نباید از دست بدهید. دیگران نمی توانند به پای شما برسند و شاید لازم باشد که به فعالیتتان ادامه بدهید و منتظر آن ها نمانید. وشب که آن ها را ملاقات می کنید حرف های زیادی برای گفتن دارید.

بهمن

امروز بین احساس و منطق خود جنگ دارید و بجای تعادل به یک سمت گرایش پیدا می کنید. اگر مشکلی در منزل پیش آید که ندانید چطور با آن برخورد کنید در این زمان عدم تعادل خود را نشان می دهید . اگر امکان دارد روز دیگری که تعادل بیشتری دارید تصمیمات لازم را بگیرید .

اسفند

شما اغلب چنان دچار سردگمی عشق هستید که کسی نمی تواند با شما برابری کند . به هر حال کسی تصمیم گرفته که شما را در بازی خودتان شکست دهد. حقیقتاً چه کسی شما را در این جریانات متعجب باقی می گذارد.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه