فال دوشنبه دهم آذر ماه سال 1393

فال روزانه 10 آذر 93

فال دوشنبه دهم آذر ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

چه شروع جالبی هر جا که می روید با قیافه های ناراحت و آویزان روبرو می شوید و به نظر می رسد همه در کار خود وامانده و ناامیدند.همین دلیل کافی است که شما را آزرده خاطر کند و بخواهید از دست آنها فریاد بزنید.بهترین کاری که می توانید بکنید این است که عقاید خود را برای خودتان حفظ کنید و سعی کنید کارهایی را انجام دهید که در زندگی به آنها اعتقاد دارید و مطابق طبیعت انسانی شماست.

اردیبهشت

از این که نصیحت همکاران تان را گوش کنید زیاد خوشحال نباشید او سعی ندارد شما را منحرف کند اما او نیز دچار اشتباه است.

خرداد

تا امروز، نقشه هایتان را کشیده اید و اکنون موقع عملاست و فرصت هایی را خلق می کنید که دیگران هرگز متوجه آن نشده اند. سعی کنید با دیگران دشمنی نکنید زیرا به راحتی، دوستان به دشمن تبدیل می شوند. به خصوص اگر به موفقیت های شما حسادت می کنند.

تیر

این ماه را با بدبینی آغاز نکنید. می دانم که کارهای زیادی برای انجام دارید اما نگرانی هیچ فایده ای ندارد. کمی وقت بگذراید و لیستی از آرزوها و اهداف اصلی تان تهیه کنید و این تنها دقایقی از روز پرمشغله شما را میگیرد.

مرداد

با وجود ماه در علامت سرطان که خصوصی ترین بخش زندگی شما را در بر می گیرد، جای هیچ تعجبی نیست که دوست داشته باشید احساساتتان را برای خودتان نگه دارید. گرچه زمانی که دیگران سعی می کنند با شما وارد بحث شوند، جلوی آنها را نمی گیرید ولی ترجیح می دهید که بیشتر با خودتان خلوت کنید. با وصف این مراقب باشید که آن چه اخیراً شما را نگران ساخته و یا توانایی تغییرش را ندارید، شما را در فکر فرو نبرد.

شهریور

اگر نگران رفتار یکی از دوستان هستید بهتر است با او صحبت کنید.اما به او غر نزنید .شاید هم هیچ جوابی به شما ندهد بنابراین آمادگی داشته باشید.

مهر

سعی کنید راه خطایی نروید و کار اشتباهی انجام ندهید.

آبان

عطارد سعی دارد در کارهای شما وقفه بیندازد و متاسفانه هم موفق می شود.این موضوع باعث نگرانی تان می شود.بهترین کار این است که دست از تلاش بر ندارید و هر وقت می توانید استراحت کنید.اگر به خرید می روید درست همان چیزی را پیدا می کنید که می خواهید حتی اگر مجبور باشید در میان جمعیت به دنبال آن بگردید.

آذر

ستاره ها تاکید زیادی دارند که شما باید روی مثبت بودن متمرکز بمانید. شما خیلی سعی کردید که یک موقعیت دردناک را حل و فصل نمائید ولی یک شخص خاص می خواهد که زخم را دوباره باز کند. اجازه ندهید که این موضوع از اتفاقات خوبی که امروز می افتند بکاهد و تمام توان خود را صرف ایجاد یک آینده شاد برای خود بنمائید. همانطور که می گویند، شما شایستگی آنرا دارید.

دی

اگر بتوانید خیلی خوب است که امروز دیگران را به حال خود رها کنید. به نظر می رسد آن ها تمام جواب ها را می دانند، بنابراین چرا باید خودتان را خسته کنیدو به آن ها بفهمانید که روششان غلط است، مخصوصاً‌ زمانی که این کار ناراحتتان می کند؟

بهمن

وسعت خیال و توانایی خلق ایده های بزرگ شما در محل کارتان مورد توجه قرار می گیرد. بنابراین می توانید انتظار تحسین و انعکاس مثبتی را داشته باشید. در زندگی شخصی یک شب در شهر می توانید دقیقاً همان چیزی باشد که شما به آن نیاز دارید و اگر هنوز برنامه ای برای بیرون رفتن ندارید گوشی تلفن را بردارید و با دوستان خود قرار بگذارید.

اسفند

کمترین جر و بحث را بوجود بیاورید و موانع را از سر راه بردارید پوزخند زدن و بردباری و تقریباً آن چه را که می توانید انجام دهید تا عاقل بمانید . مادامیکه یک روز رنج آور باشد هیچ ارزشی پایدار نیست یا خراب است یا گمشده.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه