فال چهارشنبه ششم خرداد سال 1394

فال روزانه: فال امروز 6 خرداد 1394

فال چهارشنبه ششم خرداد سال ۱۳۹۴

فروردین

امروز احساسات سردرگم و گیج کننده دارید و در حال رسیدگی به آن ها هستید. خوشبختانه روز آرام و مطمئنی را پیش رو دارید.

اردیبهشت

انرژی فوق العاده زیادی دارید به سختی می توانید آرامش بگیرید یا به جزئیات مهم اهمیت دهید و استعداد و هوش شما در نهایت خود قرار دارد . سعی کنید مسائل شخصی تان را که نیاز به رسیدگی دارند نادیده نگیرید.

خرداد

پول هایی که مال شما بوده است در آینده نه چندان دور، دوباره به دست شما می رسد. شما فوق العاده جذاب هستید، اگر از آن در محل کار استفاده کنید. با انرژی ای که دارید امروز آماده هستید که بیرون بروید و در اجتماع باشید حتماً فرصت احساسی خوبی به دست می آورید.

تیر

امروز فکرتان مشغول است و در حال فکر کردن به سیاست های کاری و خصوصی هستید.یکی از همسایگان تمایل دارد مدت زیادی با شما صحبت کند.

مرداد

امروز ستاره ها شما را تحریک می کنند که برخلاف آن چه که خصوصیت شخصیتی شماست رفتار کنید. در واقع، شما علاقه دارید که رفتار معمولی خود را کنار گذاشته و کاری متفاوت انجام دهید. گرچه این مسئله منجر به مخالفت افراد زیادی می شود که احساس ضدیت با این رفتار شما دارند و می خواهند که دوباره این حالت غیر قابل پیش بینی شما کم شود.

شهریور

شخصی محکم و قوی و با اعتماد به نفس است که دوست دارد شما نیز با این خصوصیت کنار بیایید.شاید احساس کنید،بیش از حد سخت گیری می کنند و افراد زیادی را ناراحت می کنند.اگر زیادی با آنها باشید،عصبی می شوید بنابراین بهانه ای بیاورید و آن جا را ترک کنید.

مهر

امروز روزی است که شما نیاز دارید تا جایی که می توانید انعطاف پذیر و همه کاره باشید در غیر این صورت خیلی زود از آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد،خسته خواهید شد.همکاران تان ممکن است عقیده شان دقیقه به دقیقه تغییر دهند و شما نمی توانید بفهمید که آنها تصمیم انجام چه کاری را دارند.اگر قصد سفری بلند مدت را دارید،قبل از این که با این اتفاق روبرو شوید که بدون اطلاع شما شرایط سفر تغییر کند،بهتر است دقیقاً از جزئیات با خبر شوید.

آبان

برخلاف دیروز،امروز کاملاً جذاب هستید.بسیار محبوب هستید و در زندگی احساسی تان پیشرفت می کنید.اگر تصمیم داشتید تغییری در خودتان ایجاد کنید اکنون بهترین زمان برای این کارمی باشد.این تغییر اعتماد به نفس شما را بالا می برد.

آذر

شما بقدری روی آنچه می خواهید انجام دهید متمرکز شده اید که به سختی متوجه می شوید که در اطرافتان چه می گذرد این برای انجام آنچه باید انجام شود بسیار خوبست ولی به یک نفر در اطراف شما این احساس را می دهد که مثل یک قطعه یدکی به او نگاه می کند که هر وقت به او نیاز دارید به او توجه می کنید. حتی اگر زیاد برایتان مهم نیست که چه احساسی می کند او را نادیده نگیرید. شاید فقط احتیاج داشته باشد که با شما حرف بزند.

دی

برج جدی و آرزو اغلب باهم جور در می آیند و در کنار هم هستند اما اگر بخواهید این موضوع را به اوج برسانید، باید راه زیادی را طی کنید تا به آنجا برسید. البته سیارات اکنون فرصتی به شما می دهند و دید شما را کمی بالاتر از حد معمول می برند.

بهمن

اگر هنوز مشغول گرفتاری های مالی هستید امروز روز خوبی برای بدست آوردن حمایت است . و همچنین زمان مناسبی است برای صحبت با افرادی ذی ربط زیرا می توانید مشکلات تان را به نحوی از طریق کاغذ بازی و پارتی بازی پیش ببرید. اگر اخیراً به کسی علاقه مند شده اید امروز می توانید در انتظار کلمات شیرینی از جانب او باشید.

اسفند

شما کاملاً‌ با شریک زندگی تان هماهنگ به نظر می رسید و می دانید چطور او را خوشحال کنید. حتی می توانید توافق نامه ای بگیرید . یک سینه برجسته ای برای دعوا بین خودتان . فقط از شوق نگاه عاشقانه جلوگیری کنید والا همه کارهای خوبتان خراب می شود.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه