فال پنج شنبه سی ام بهمن سال 1393

فال روزانه: فال امروز 30 بهمن 1393

فال پنج شنبه سی ام بهمن سال ۱۳۹۳

فروردین

امروز خورشید به برج حوت می رود. نقشه های زیادی می کشید. صبور باشید اکنون زمان مناسبی برای عملی کردن آن ها نیست.

اردیبهشت

امروز خورشید به برج حوت می رود. این قسمت از چارت شما به فعالیت های گروهی دوستان و آشنایان مربوط می شود. بعضی از شما روابط احساسی جدیدی پیدا می کنید. اما در این روز به خصوص هیچ چیزی را بیش از اندازه مهیج تصور نکنید.

خرداد

خورشید به برج حوت می رود، نقطه اوج چارت شما در رابطه با آرزوها فوق العاده خود رای هستید و هیچ کس بر سر راه شما قرار نمی گیرد همه چیز خوب است اما به خاطر داشته باشید که بعد از این که موفق شدید دشمنان زیادی پیدا می کنید. منطقی باشید.

تیر

همیشه می توانید به حس ششم تان تکیه کنید و امروز بیشتر از همیشه این حس قوی تر است.اگر با دو راهی روبرو هستید از این نیرو استفاده کنید تا راه حل درستی پیدا کنید.

مرداد

امروز خورشید به راه آبی ماهی وارد می شود و شروع به مشخص نمودن بخشی از چارت شما می کند که حاکم بر شراکت مالی و روابط صمیمی شما می باشد. هر دو این موارد می توانند مواردی نیرنگ آمیز باشند وشما باید در طی هفته ای که در پیش رو دارید، بادقت و ملاحظه گام بردارید. اگر قبلاً این احساس را داشته اید که دارید از همسرتان دور می شوید . این امر احتمالاَ بسیار ساده تر از آن زمان است که تصور می کنید.

شهریور

خورشید به برج حوت می رود.این قسمت از چارت شما به رابطه با دیگران مربوط می شود.رابطه خوبی با دیگران برقرار می کنید و بسیار خوشحال می شوید زیرا این موضوع شما را اخیراً اذیت کرده است.گاهی اوقات بهتر است در مورد یک مشکل صحبت کنید تا اینکه آن را نادیده بگیرید.

مهر

امروز خورشید وارد علامت دو ماهی می شود که مربوط به بخش سلامتی از چارت شما می باشد.گرچه در حال حاضر شما احساس بسیار خوبی دارید،بسیار مهم است که متوجه هر گونه مطلب ویا مشکل کوچک باشید و کاری محافظه کارانه راجع به آن انجام دهید.اگر مدت مدیدی است که نزد پزشک و یا نزد دندان پزشک خود نرفته اید،احتمالاً زمان آن فرا رسیده که برای چک و معاینه قراری با آنها بگذارید.

آبان

تمام چیزهایی را که دررقابت های اخیر یاد گرفته اید برای فقط موقعیت کنونی تان به کار می آید.شما که دوست ندارید اهدافتان را از دست بدهید.ازحمایت دوستان و خانواده بهره ببرید زیرا در حال حاضر آن ها شما و توانایی های شما را باور دارند.

آذر

ستاره ها قطعاً امروز به شما کمک می کنند که مهربان و اهلی باشید. اگر به نزد دکتر یا دندانپزشک می خواهید بروید و کمی نگران یا عصبی هستید، نیازی با ناراحت بودن نیست چون آنها شما را با گرمی می پذیرند. به شما این موقعیت داده می شود که تمجیدهایی که از شما می شود را جبران نمائید با کمی وقتی که برای ک شخص که نیاز به محبت و لطافت و یا شاد شدن می گذرانید.

دی

مطلب فوق الذکر ارزش این را داشت که شما کمی از وقت آزادتان را صرف طبقه بندی بحران های مالی کنید.حالا شما می توانید روی مطالب جالب تری تمرکز کنید. مطمئن باشید از انجام یک تفریح کوچک، به دور از مسئولیت های کاری تان احساس پشیمانی نخواهید کرد. چنین موقعیت ها کمتر پیش می آیند. این طور نیست؟

بهمن

امروز بهتر است که حتماً‌ به دنبال علایق خودتان بروید و گرنه ممکن است به نیازهای دیگران ارجحیت دهید و این کار می تواند مقدمه ای برای وقوع اتفاقاتی بر علیه شما باشد. اگر محبوب و مورد توجه هستید به خودتان خوش بگذرانید و به هیچ وجه کنار نکشید.

اسفند

کمی مجال تنفس خواهید داشت. همانطور که دیگران خیلی گرفتارند که توجه کنند شما شل کرده اید. می توانید در هوستان برای عشقبازی ممکن است افراط کرده باشید. اما مواظب باشید که از دستتان بیرون نرود اگر بی احتیاط هستید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه