فال چهار شنبه بیست و نهم بهمن ماه سال 1393

فال روزانه: فال امروز 29 بهمن 1393

فال چهار شنبه بیست و نهم بهمن ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

امروز کارهای زیادی دارید که باید انجام شوند بنابراین به اهداف تان دست می یابید. حرف های زیادی برای گفتن دارید اما وقت کافی ندارید، صبور باشید به زودی وقت پیدا می کنید. زمانی که از موفقیتتان برای دیگران بگویید واقعاً شگفت زده می شوند.

اردیبهشت

شاید تنها یک نفر با تقوی که دارای روح بزرگی است بتواند تشخیص دهد که آیا دیگران قابل اعتماد هستند یا خیر اما شما واقعاً نمی توانید بدقولی دیگران به خصوص در مورد مسائل مالی تحمل کنید.

خرداد

باید از علاقه هایتان حمایت کنید در غیر این صورت ترقی و تنزلات زیادی پیش می آید. آدم های عجیبی بر سر راه شما قرار دارند با دنبال کردن آرزوهایتان موفقیت های زیادی کسب می کنید اما نباید باعث بروز دعوا شوید.

تیر

همه افراد در زندگی شان با مشکلات روبرو می شوند.سعی کنید به جای این که از آنها فرار کنید،با آنها روبرو شوید.تا حل شان کنید.

مرداد

حضور مارس د رراس جدول شما بیانگر این مطلب است که شما زمینه جوش آوردن و خشمگین شدن را دارید، خصوصاً زمانی که مضنون به این امر شوید که در خارج از مرکز صحنه، به زانو در آمده اید. این دقیقاً احساسی است که امروز دوستش ندارید. گرچه که احساس می کنید درحمایت از راه خودتان عدالت را رعایت نمی کنید، بیگانه تصور کردن مردمی که قصد کمک به شما را دارند، کمکی به شما نمی کند. کمی اعتدال و میانه روی لازم است.

شهریور

اگر با عجله کاری را انجام می دهید سعی کنید مراقب باشید.بهتر است کمتر عجله کنید و در یک زمان تنها یک کار انجام دهید و نتیجه بهتری بگیرید.اگر با مشکلی روبرو شوید تنها خودتان را مقصر می دانید.

مهر

امروز احساسات تان بسیار قوی عمل می کند و منجر به فوران خشم و غضب رفتار ناشایست می شود.بسیار مراقب باشید به خصوص اگر به تازگی از چیزی در درون تان کینه به دل گرفته اید چرا که ممکن است تمامی آن احساسات جمع شده ناگهان فوران کند.هر چه بیشتر احساسات تان را تحت کنترل در آورده بودید اکنون با شدت بیشتری آنها را بیرون می ریزید.این بسیار مهم است که حرف دلتان را بگویید ولی سعی کنید که منطقی باشید و بی جهت از کوره در نروید.

آبان

تقاضاهای زیادی از شما می شود.اگر یک آبانی تنها هستید از یک نفر تقاضا می کنید که با شما باشد.اما اکنون زمان جدی بودن نیست و باید مراقب رفتارتان باشید.باید به دقت به چیزی که می خواهید فکرکنید.

آذر سیاره ها روز خیلی خوبی را برای این که شما کارهای بزرگی را به اتمام برسانید بوجود آورده اند. خیلی از شما تصمیم می گیرید که آستین ها را بالا بزنید و با کارهای فیزیکی دست و پنجه نرم کنید. فعال ماندن شما آذریهای عزیز را کمک می کند که آرام بمانید واخلاق خود را کنترل کنید چون می دانید که بی هدف ماندن شما را تبدیل به یک حیوان در قفس می کند.

دی

امروز شاید مجبور باشید بر خلاف میلیتان احساسات و روابط عشقی را در اولویت های بعدی قرار داده و به روزهای دیگری موکول کنید. هم اکنون وضعیت مالی شما نیاز به توجه بیش تری دارد. از آنجایی که بررسی دقیق حساب بانکی برای شما امری تسکین دهنده است، این مطلب می تواند مبنای خوبی برای اندازه گیری میزان دوری شما از شخصیت اصلی تان باشد.

بهمن

امروز هر گونه احساس بدی که بین شما و یکی از اعضای خانواده پیش آمده رفع می شود. این احساس زمانی بوجود می آید که شما تصمیم بگیرید با یکدیگر مصالحه کنید و به توافق برسید . امشب بهترین زمان برای بیرون رفتن و گردش در محل زندگی تان است شاید دیدن بعضی از دوستان و گپ زدن در مورد اتفاقات پیش آمده کار خوبی باشد و اگر دوستانتان نگران چیزی باشند شما می توانید مشکل آنها را حل کنید.

اسفند

ترجیحاً‌ یک حس خصومت آمیز عصبی درباره امروز می تواند باشد. بنابراین اگر به مبارزه دعوت شده اید سریعاً‌ برگردید. ارزش ندارد جنجال و به پا شود. شما نمی خواهید که یک دشمن نیرومند داشته باشید. پس جذاب و فریبنده باشید شما را که نمی کشند.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه