فال سه شنبه بیست و هشتم بهمن سال 1393

فال روزانه: فال امروز 28 بهمن 1393

فال سه شنبه بیست و هشتم بهمن سال ۱۳۹۳

فروردین

یک سری مقررات است که اگر به آن ها عمل کنید می توانید با گروه خاصی از مردم برای مدتی معاشرت کنید که از این معاشرت لذت می برید. سعی کنید با خودتان صادق باشید و از آن سود ببرید.

اردیبهشت

اکنون متوجه شدید که هر اندازه برای نقشه ای زحمت بکشید و روی آن کار کنید اتفاقات غیرمنتظره بر آن نقشه حسابی و خوب تاثیر می گذارند . که البته گاهی این تغییرات سبب بهتر شدن نقشه شما می شوند.

خرداد

امروز خوب است کارها را در پس پرده انجام دهید بدون این که زیاد به خودتان توجه کنید. به نظر میرسد از آنجایی که در آغاز ماه دچار ضربه روحی شدید هنوز هم نمی خواهید در اجتماع ظاهر شوید.

تیر

اگر امروز در خانه و یا محل کارتان زیاد با تلفن صحبت کرده اید،بدانید که رئیس و یا همسرتان خیلی عصبانی می شود.بنابراین از این که عذرخواهی کنید،فرار نکنید.بدخلقی و عصبانیت همه چیز را خراب تر می کند زیرا با سختی زیاد به این مقام کاری رسیده اید.

مرداد

جناب شیر باید با آن روبه رو شوید! زمانی که این حالت شما را می گیرد، شما مهارتی واقعی در خرج کردن پول داریدو این حالت مطمئناً امروز شما را در بر گرفته است. اگر هنوز تلاش می کنید که هزینه های کریسمس گذشته را جبران کنید همان گونه که از بلا دوری می گزینید باید از مراکز خرید نیز دوری کنید. اگر زیاد به هیجان آمده اید، می توانید چیزهایی را بخرید که اعتماد به نفس شما را بالا برده و یا موجب ثبات سلامتی تان می شود.

شهریور

امروز خوشحال و شاداب هستید و بار دیگر به دنبال تفریح و سرگرمی هستید.باید با دوستان دور هم جمع شوید و کاری را که لذت می برید انجام دهید.اگر برای غذا خوردن به یک رستوران یا یک سینما بروید،فکر بسیار خوبی است.البته شاید کمی گران باشد اما این موضوع مانعی برای شما نیست.

مهر

امروز خود را در احاطه کسانی که دوست دارید درآورید چرا که احساس گرم و دلپذیری از همراهی آنها خواهید داشت.مجبور نیستید که هیچ کار خاصی انجام دهید،چرا که تنها یک فنجان چای یا غذای خانگی که دور هم صرف شود بسیار لذتبخش خواهد بود.حتی ممکن است ترجیح دهید که تنها در خانه بمانید و با گرفتن دوش و استراحت کردن کمی آرامش پیدا کنید.

آبان

نسبت به مسائل خانوادگی و شخصی اطمینان و امنیت بیشتری پیدا می کنید.با پیشرفتی که می کنید بهتر می توانید شرایط را کنترل کنید.اگر موضوع درستی را انتخاب کنید تا در آن فعالیت کنید می توانید انرژی تان را برای مسائل مهمتر نگهدارید.

آذر

ستاره ها این فرصت را به شما می دهند که موقعیت های مختلف را بسنجید یا با کسی که هم فکر خودتان است در میان بگذارید. اگر در فکر عوض کردن روش زندگی خود هستید، ایده های بسیار عالی به سرتان خواهد آمد حتی اگر در حال حاضر آنها را نمی خواهید اجرا کنید. قضاوت کردن درباره یک همکار خیلی وسوسه کننده می شود برایتان ولی از آن بهتر از نظر آوردن حقایق درباره آن آدم گرچه کمتر هیجان انگیز است ولی بنفع شماست.

دی

هنوز کمی ناراحت هستید؟ اهمیت چندانی ندارد، حداقل این را درک کرده اید که متانت شما خیلی با اهمیت است و البته آن چه که در درون شماست بسیار ارزشمندتر است هر چه باشد علامت زمینی شما، علامتی پرشور و حرارت است. شما ممکن است مانند سایر علائم در این زمینه سرو صدایی نکنید ولی این مطلب می تواند همسر شما را غافلگیر کند.

بهمن

در چند روز آینده تمایل دارید که مسوولیت های بیشتری را به عهده بگیرید. به خصوص اگر این کار درآمدتان را بالا ببرد. امروز متوجه می شوید که کارهای زیادی وجود دارد که باید به آنها دست یابید و هر چه بیشتر بتوانید به این کارها دست یابید بیشتر به آرزوهایتان می رسید. شما کافیست برای پیشبرد تمرکز کنید کارها خود بخود درست می شوند.

اسفند

ممکن است ناراضی باشید که امروزتان با دیگران خراب می شود . اما حقیقاً‌ این است که شما انتخاب زیادی ندارید به سمت درخشان نگاه کنید (‌نیمه پر لیوان را ببینید . )

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه