فال چهارشنبه بیستم خرداد سال 1394

فال روزانه: فال امروز 20 خرداد 1394

فال چهارشنبه بیستم خرداد سال ۱۳۹۴

فروردین

به آینده مثبت تر نگاه کنید. به دنبال شادی هستید اما سعی کنید تا حدی این حس را محدود کنید زیرا دوست دارید پول زیادی خرج کنید و یا بیش از حد غذاهای چرب بخورید.

اردیبهشت

در رابطه ها حسی از هیجان و انگیزه وجود دارد و هم چنین در مورد روابط عاشقانه زمان خوبی است تا بسیاری از رابطه ها را قوی تر و مستحکم تر کنید. به خاطر داشته باشید که اگر برای هر چیزی که برایتان با ارزش است زحمت بکشید و آن را حمایت و حفاظت کنید خیالتان می تواند بابت تمام مشکلات و مسائل راحت باشد زیرا همیشه موفق هستید.

خرداد

امروز، روز خوبی برای اجرای حرکات مهم است. حتماً‌ در مورد تحصیلات و یا از خارج اطلاعاتی به دست می آورید. امشب، ممکن است جشنی برپا شود. اگراین طور نبود، چرا خودتان تدارک آن را نم یبینید،؟ در هر صورت شما هم قوه تخیل خود را دارید.

تیر

امروز شاید از خارج خبر ناراحت کننده ای بگیرید.آن قدر ها هم جدی نیست و شاید در طولانی مدت به نفع شما باشد.این که علت اصلی آن را کشف کنید کار بیهوده ایست.جواب تان را در آینده می گیرید.

مرداد

افکارتان را متمرکز کنید زیرا ایده های روشنی در خصوص کسب درآمد خواهید داشت. در حال حاضر به چیزهای بزرگ فکر می کنیدو مایل نیستید نقشه های متوسط مانع کارتان شوند، به خصوص زمانی که می توانید برروی مسائل اصلی تمرکز داشته باشید. در عین حال مراقبت کنید تا لقمه را اندازه دهانتان بردارید، در غیر این صورت، تلاشتان بیهوده خواهد بود.

شهریور

امروز اورانوس پس روی می کند.تاثیر خاصی بر روابط شما در چند ماه آینده می گذارد.همسرتان زیاد هماهنگی با شما ندارد و رفتار متغییری دارد و در روابط با آنها مشکل پیدا می کنید.کار زیادی در این مورد نمی توانید انجام دهید.اجازه دهید مدتی به حال خودش باشد.

مهر

مراقب آن چه که می گویید باشید چرا که به نظر می رسد امروز بسیار مایل به بزرگ کردن مطالب هستید و در نتیجه ممکن است تاثیری نادرست بر امور بگذارید البته که شما این کار را از روی قصد انجام نمی دهید ولی ممکن است دیگران چنین فکری راجع به شما بکنند.پس به حقیقت بچسبید و برای این که به داستانهایتان رنگ و لعاب بیشتری بدهید آنها را نیارایید.

آبان

می توانید با عوض کردن دیدگاه تان چند مشکل را از سرراهتان بردارید.فرصت های زیادی برای درخشیدن دارید اما اگر خوش بین نباشید این فرصت ها را نمی بینید.

آذر

خیلی آسان است که حواستان پرت شود و لقمه ای بزرگتر از دهانتان بردارید. اجازه ندهید که غرورتان مانع از آن شود که اعتراف کنید که واقعاً بار زیادی را بدوش گرفته اید وگرنه واقعاً زیر بار فشار کمرتان خم خواهد شد. در مقابل یک رئیس یا مقام بالا که خیلی از خود متشکر است موضع محکمی بگیرید(مراقب باشید).

دی

به طور ناگهانی محبوبیت خاصی بین خواهی یا برادرانتان، اگر داشته باشید، پیدا می کنید. به طوری که تا تلفنی صحبت کردن با یکی از آن ها تمام می شود یکی دیگر در خانه تان را می زند. مسلماً آن قدر کار دارید که برای یک لحظه هم نمی توانید استراحت کنید. این طور نیست؟ شاید هم آن قدر سرگرم نگرانی های خودتان هستید که وقت اضافی برای گپ زدن با هیچ کس را ندارید؟ واقعاً که ؟!

بهمن

امروز صبرتان به سر می رسد بنابراین از کسانیکه افسرده یا مضطرب هستند دوری کنید زیرا به احتمال زیاد آن ها به خاطر اخلاق بدشان با شما بد رفتاری می کنند در حالیکه شما مقصر نیستید و اگر برای شما هم چنین اتفاقی بیافتد و نتوانید مقصر را پیدا کنید درست مانند آنها رفتار می کنید . پس از قبل آماده باشید.

اسفند

این طور نیست که کسی بخواهد عمداً مشکل سازی کند اما شما باید بدانید که احساسات انسانی پیچیده است . اگر از گرفتاری های اخیر دوری کنید از یک چشم انداز خیلی بهتری سود خواهید برد. در واقع کس وضعیت بسیار مثبت تر آن چه فکر می کنید میتواند باشد.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه