عکس جنیفر لوپز و بچه هایش در کنار ساحل. جنیفر لوپز برای گردش ساحلی خود یک بلوز یقه اسکی مشکی و شلوار جین را انتخاب کرده بود و و درحالی که صندل هایش را در دست گرفته بود با پای برهنه روی شن های ساحل قدم می زد. پسر او مکس نیز در کنار مادرش دیده می شود. جنیفر لوپز این روزها سرگرم برگزاری آخرین فصل برنامه امریکن ایدل است. علاوه بر آن پروژه های دیگری را نیز از جمله چندین اجرای جدید و بازی در یک سریال به نام “سایه رنگ های آبی” را در دست دارد. ولی این ستاره 46 ساله آخر هفته را برای گذراندن وقتش با د ...

j lo (1)

عکس جنیفر لوپز و بچه هایش در کنار ساحل

 

جنیفر لوپز برای گردش ساحلی خود یک بلوز یقه اسکی مشکی و شلوار جین را انتخاب کرده بود و و درحالی که صندل هایش را در دست گرفته بود با پای برهنه روی شن های ساحل قدم می زد.پسر او مکس نیز در کنار مادرش دیده می شود.جنیفر لوپز این روزها سرگرم برگزاری آخرین فصل برنامه امریکن ایدل است.

 

علاوه بر آن پروژه های دیگری را نیز از جمله چندین اجرای جدید و بازی در یک سریال به نام “سایه رنگ های آبی” را در دست دارد.ولی این ستاره 46 ساله آخر هفته را برای گذراندن وقتش با دوقلوهای هشت ساله اش مکس و امی اختصاص داد و آنها را با خود به گردش در سواحل مالیبو برد تا اوقات شادی را در آنجا سپری کنند.

عکس های جنیفر لوپز و بچه هایش در ساحل

عکس جنیفر لوپز در کنار ساحل

عکس های جنیفر لوپز و بچه هایش در ساحل

جنیفر لوپز در کنار پسر کوچکش مکس

عکس های جنیفر لوپز و بچه هایش در ساحل

جنیفر لوپز به همراه دخترش امی و پسرش مکس در سواحل مالیبو

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه