تصاویر جدید آمجلینا جولی و دو دخترش در انگلیس. آنجلینا جولی و برد پیت به مدت دو ماه است که همراه با فرزندانشان در شهر لندن زندگی می کنند. در این مطلب عکس های آنجلینا جولی و خانواده اش را در حال خوشگذرانی در روزهای برفی انگلیس مشاهده می کنید. آنجلینا جولی 40 ساله هفته پیش دو دخترش ویون و شایلو را به فروشگاه اسباب بازی برد و پس از صرف ناهار در یکی از بهترین رستوران ها، به گردش رفت. آنجلینا جولی و دخترانش و همراهان در روز برفی. این دو خواهر در غیاب خواهر برادرهای دیگرشان یعنی مدوکس 14ساله، زهرا ...

تصاویر جدید آمجلینا جولی و دو دخترش در انگلیس

آنجلینا جولی و برد پیت به مدت دو ماه است که همراه با فرزندانشان در شهر لندن زندگی می کنند.در این مطلب عکس های آنجلینا جولی و خانواده اش را در حال خوشگذرانی در روزهای برفی انگلیس مشاهده می کنید.

آنجلینا جولی 40 ساله هفته پیش دو دخترش ویون و شایلو را به فروشگاه اسباب بازی برد و پس از صرف ناهار در یکی از بهترین رستوران ها، به گردش رفت.

عکس های آنجلینا جولی و دخترانش در یک روز برفی
آنجلینا جولی و دخترانش و همراهان در روز برفی

 

این دو خواهر در غیاب خواهر برادرهای دیگرشان یعنی مدوکس 14ساله، زهرا 12 ساله و ناکس 7 ساله در حالی که به ناگهان برف سبکی شروع به بارش کرد هیجان زده شده و توجه مادرشان را نیز به خود جلب کردند.

عکس های آنجلینا جولی و دخترانش در یک روز برفی

گفته می شود آنجلینا جولی قرار است در مجموعه دیگری از فیلم دیزنی زیبای خفته شرور (ملفیسنت) که در سال 2014 بازی کرده بود،

 

دوباره در سال 2017 ظاهر شود و این موضوع تا حدی تعجب برانگیز است، چرا که پیش از این آنجلینا اصرار داشت که نیازی به ساخت مجموعه دیگری از این فیلم نیست و خودش کامل است.
آنجلینا جولی و همراهانش از شروع بارش برف سبک غافلگیر شدند

عکس های آنجلینا جولی و دخترانش در یک روز برفی

در حال حاضر آنجلینا جولی و برد پیت، فرزندانشان را برای کار به لندن آورده اند و از اواخر فوریه در این شهر ساکن هستند و از مناطق دیدنی این شهر دیدن می کنند.

 

برطبق گزارش ها آنها یک خانه هشت خوابه را به مدت شش ماه ، ماهی 21000 دلار اجاره کرده اند، در این شش ماه برد پیت مشغول فیلم برداری مجموعه دیگری از فیلم های “جنگ جهانی زد” در این کشور است.

 
واضح است که ارتباط خواهرانه خوبی بین شایلو و ویوین برقرار است

عکس های آنجلینا جولی و دخترانش در یک روز برفی
آنجلینا جولی در سال 2017 دوباره در مجموعه جدید دیگری از فیلم زیبای خفته دیزنی بازی خواهد کرد

 
برد پیت و آنجلینا جولی مدتی است که در شهر لندن، انگلستان ساکن شده اند

عکس های آنجلینا جولی و دخترانش در یک روز برفی

عکس های آنجلینا جولی و دخترانش در یک روز برفی

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه