عکس های هدیه کریسمسی لیدی گاگا. لیدی گاگا قبل از جشن کریسمس هدیه خودش را دریافت کرده است و بقدری غافلگیر و خوشحال شده است که عکس از این هدیه ویژه را در اینستاگرامش قرار داده است. Lady Gaga این هدیه ویژه را از مدیر عامل اجرایی جان جینک و رئیس هیئت مدیره اش ایتسو برمن دریافت کرده است. لیدی گاگا پس از دریافت این هدیه ویژه در اینستاگرامش نوشت:. «امروز یک فرشته سفید مقابل در خانه ام ایستاده بود، فکر می کنم که او از بهشت آمده است. من از ته قلبم از جان جنیک و استیو برمن به خاطر این هدیه زیبایشان م ...

لیدی گاگا

عکس های هدیه کریسمسی لیدی گاگا

لیدی گاگا قبل از جشن کریسمس هدیه خودش را دریافت کرده است و بقدری غافلگیر و خوشحال شده است که عکس از این هدیه ویژه را در اینستاگرامش قرار داده است.

Lady Gaga این هدیه ویژه را از مدیر عامل اجرایی جان جینک و رئیس هیئت مدیره اش ایتسو برمن دریافت کرده است.

لیدی گاگا پس از دریافت این هدیه ویژه در اینستاگرامش نوشت:

 

سوپرایز شدن لیدی گاگا با این هدیه کریسمسی

«امروز یک فرشته سفید مقابل در خانه ام ایستاده بود، فکر می کنم که او از بهشت آمده است. من از ته قلبم از جان جنیک و استیو برمن به خاطر این هدیه زیبایشان متشکرم. به زودی سوار بر آن خواهم شد، او را همیشه دوست خواهم داشت و تمام سعی ام را برای مراقبت از او خواهم کرد. این هدیه سورپرایز بزرگی برای من بود.»

سوپرایز شدن لیدی گاگا با این هدیه کریسمسی

اما چرا اسب؟! اما به نظر شما به ستاره هالیوودی که در سال 2013 سوار بر یک اسب بزرگ سفید مکانیکی روی فرش قرمز ظاهر شد، چه می تواند هدیه داد؟گویا خانه و لباس این اسب از قبل آماده بوده است. لیدی گاگا این اسب را «فرشته سفیدی از بهشت» می نامد.

هدیه خاص لیدی گاگا و سوپرایز شدن لیدی گاگا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه