خلاصه قسمت های آخر فصل 4 سریال حریم سلطان

سریال حریم سلطان

خلاصه قسمت های آخر فصل ۴ سریال حریم سلطان

پیری رییس مدافع مصطفی نقشه قتل خرم را می کشد اما خرم نجات پیدا می کند. خرم با همکاری مهری ماه و رستم نامه جعلی ای به شاه طهماسب ایران از جانب مصطفی می نویسند که به مصطفی کمک کند تا سلطنت را از پدرش بگیرد.

سلیمان می فهمد و این را خیانت می داند و دستور قتل مصطفی را می دهد. محمت تنها پسر مصطفی که از مهر النسا هست هم به دستور سلطان سلیمان کشته می شود. جهانگیر بعد از کشته شدن مصطفی به دلیل حمله قلبی و بر اثر غم مصطفی می میرد. مهرالنسا بعد از صحبت با خرم و اینکه زمستان حکومت تو شروع شده در حرم خودکشی می کند.

ماهی دوران اواره شده و همش سر قبر مصطفی است. شوهر جدید فاطما سلطان وزیر اعظم می شود اما او هم به خاطر اینکه علیه بایزید اقداماتی کرده و گروهی به اسم شاهزاده مصطفی درست کرده از مقامش عزل می شود.

فاطما نقشه قتل خرم را می چیند اما سلیمان می فهمد و او را نجات می دهد و فاطیما را از قصر بیرون می کند. خرم این خواهر شوهرش را هم از سر راه برمی دارد.

نوربانو و حوری جهان با هم درگیر می شوند و نوربانو حوری جهان را می کشد اما دوباره صحنه سازی می کند و از اتهام قتل می گریزد. جنگ خرم و نوربانو شروع می شود خرم قصد دارد که او را بکشد اما موفق نمی شود.

زن جدیدی به نام دفنه وارد حرم بایزید می شود بازیگر این نقش یاسمین الن بازیگر نقش ایرماک مرحمت است. نوربانو به دفنه دستور مسموم کردن بایزید را می دهد که اتماجا می فهمد و دفنه اعتراف می کند که نوربانو خواهرش را گروگان گرفته تا او این کار را انجام بدهد تازه مشخص می شود که دفنه هم از بایزید باردار است. بایزید عصبی می شود و نامه ای به سلطانسلیمان می فرستد و افرادش را برای گرفتن سلیم به مانیسا می فرستد. خرم هم در راه مانیسا می فهمد که بیماری خطرناکی دارد و رو به مرگ است.

با این اوصاف این سریال هم به فصل بعد کشیده شده است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه