(تصاویر) معرفی ۱۰ گوشی هوشمند برتر

قیمت برای فرزندان و اینکه بتوانند روی شبکه های اجتماعی راحت کار کنند و یا اینکه گوشی را در کالج یا مدرسه از دست خود نیندازند و موجبات دردسر را فراهم نکنند؛ از نکاتی است که فرزندان به آنها توجه می کنند.

در این مقاله سعی می کنیم ۵ گوشی مناسب پدران و ۵ گوشی نیز مناسب حال فرزندان را هنگام هدیه دادن به یکدیگر به شما معرفی کنیم: (گفتنی است آیفون ۵S در هر دو لیست آمده چرا که بهترین گوشی هوشمند در حال حاضر جهان است که هم پدران و هم فرزندان آن را برترین می دانند)

سونی اکسپریا Z2، آیفون ۵S، اچ‌تی‌سی‌وانM8،گلکسی اس۵،لومیا آیکون نوکیا از ورایزون در بخش گوشی های مخصوص پدران و موتو جی وایرلس، ال‌جی جی۲، اچ‌تی‌سی وان M7، نکسوس۵ وآیفون ۵S گوشی های هوشمند مخصوص فرزندان انتخاب شده اند که مورد بررسی قرار می گیرند.

fn93-3-125

به باور بسیاری از کارشناسان و کاربران Z2 اکسپریا بهترین گوشی هوشمند اندرویدی در حال حاضر بازار است. قیمت آنلاین این گوشی ۶۵۰ دلار بوده ترکیب شیشه و فلز با طراحی فوق العاده و عکسهای با کیفیت، پدرتان را خوشحال خواهد کرد.

اما گوشی ام۸ اچ‌تی‌سی طراحی فوق العاده ای داشته و در دست گرفتن یک گوشی فلزی جذابیت زیادی دارد،به خصوص که اسپیکرهای گوشی می تواند برای پدر لحظات خاطره انگیزی ایجاد کند. با سیستم عامل بهینه شده سنس۶ و دوربین موسوم به Duo و افکت های تصویری و ارسال تصاویر کپچر شده روی شبکه های اجتماعی ویژگی دیگری است که می توان برای پدر خوبتان در نظر بگیرید.

fn93-3-126

اما گلکسی اس۵ با ضد آب بودن اش و نمایشگر زیبا نیز حرفهای خوبی برای گفتن دارد. باطری گوشی قابل تعویض بوده و احساس سبکی در دستان هنگام کار با اس۵ ویژگی دیگری است که برای هدیه دادن به والدین خود می توان در نظر گرفت.

fn93-3-127

آیفون ۵S اپل بهترین طراحی و زیبایی را در خود جای داده و به راحتی قابل حمل و نقل است بدون اینکه سایز گوشی شما را دچار مشکل سازد. امنیت بالا با تاچ آی دی، کیفیت بالای دوربین و نرم افزارهای بسیار کارآ می تواند پدر شما را شیک و پیک تر سازد. قدرت بالای عملکرد گوشی نیز آن را از سایر گوشی های مشابه برتر ساخته است.

fn93-3-128

نوکیا آیکون روی اپراتور ورایزون با ویندوز فون ۸٫۱ نیز گوشی خوبی است که دوربین آن جذابیت فوق العاده ای برای پدر شما دارد. البته کمی سنگین بوده و باید با پدر خود کمی درباره آن صحبت کنید.

fn93-3-129

اما شما پدر خوب که قصد خرید گوشی برای فرزند خود را دارید می توانید نگاهی به موتو جی بیندازید. با کمتر از ۱۸۰ دلار بهترین گوشی و مناسب ترین را برای فرزند خود خواهید خرید.

fn93-3-130

ال جی جی۲ نیز می تواند گوشی مناسبی برای هدیه دادن به فرزند باشد که دوربین ۱۳ مگاپیکسلی داشته و دکمه های تعبیه شده روی گوشی منحصربفرد است. نرم افزارهای زیادی هم می توان روی گوشی داشت.

fn93-3-131

اما اچ‌تی‌سی وان M7 گوشی مورد علاقه فرزندان در سال ۲۰۱۳ که اکنون ارزان تر هم شده و می توان برای فرزندانی که عاشق داشتن اسپیکرهای خوب روی گوشی هستند، خرید و هدیه داد.

fn93-3-132

نکسوس ۵ هم انتخاب بزرگی برای هدیه دادن به فرزند می تواند باشد و تجربه اندرویدی خالص را با نکسوس۵ می توان داشت که گوشی مخصوص گوگل بوده و دوربین مناسب و نمایشگر خوبی دارد.

fn93-3-133

اما پدرانی که پولدارند و قصد خرید گوشی منحصربفرد برای فرزند خود را دارند می توانند روی آیفون ۵S سرمایه گذاری کنند اما لوازم جانبی برای حفظ این گوشی ظریف را نباید فراموش کنند.

fn93-3-134

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه