در آستانه اکران فیلم «بتمن در برابر سوپرمن: سپیده دم عدالت» بن افلک از ترسش برای بازی در نقش بتمن گفت.

در آستانه اکران فیلم «بتمن در برابر سوپرمن: سپیده دم عدالت» بن افلک از ترسش برای بازی در نقش بتمن گفت.

بعد از آن که اعلام شد بن افلک بازیگر جدید نقش بتمن است انتقاد از این تصمیم به شدت اوج گرفت. عموم هوادارن بتمن به هیچ عنوان دلشان نمی خواست بعد از کریستین بیل، افلک را در قامت شوالیه سیاه ببینند.

13941124161514387116094

کار آن قدر بالا گرفت که کمپیین هایی هم در فضای مجازی درست شد و حتی دامنه این کمپین ها به بخش ارتباط مردمی وبسایت کاخ سفید هم کشیده شد. مردم حتی شکایشتان از این تصمیم را پیش رئیس جمهور آمریکا بردند. حالا در آستانه اکران این اثر موقتا اعتراض ها خوابیده. اعتراضاتی که اگر نتیجه فیلم راضی کننده باشد برای مدت طولانی تری می خوابد و اگر نتیجه باب میل هوادارن بتمن نباشد، از فردای اکران فیلم دوباره اغاز می شود. بن افلک در جدیدترین مصاحبه اش اعتراف کرده که حتی خودش هم از این موضوع ترسیده بوده. او می گوید بزرگ ترین چالش و ترسش برای بازی در نقش بتمن این بوده که کاراکتر این ابرقهرمان دنیای دی سی در ذهن مردم کاملا شکل گرفته و او فرصت خلقش را نداشته. در نتیجه فقط باید باز آفرینی می کرده. در نتیجه امیدوار است تصویر مردم از بتمن را خدشه دار نکرده باشد.

«بتمن در برابر سوپرمن: سپیده دم عدالت» روز ۲۵ مارچ در سینماهای آمریکا اکران خواهد شد. این فیلم به کارگردانی زک اسنایدر ساخته شده است و در آن چهره هایی چون هنری کویل و جسی آیزنبرگ هم ایفای نقش می کنند. این فیلم همین طور بعد از ۴ سال کاراکتر بتمن را به سینماها بر می گرداند.

منبع: تسنیم

Share the post "بن افلک از بازی در نقش بتمن ترسیده"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. کریستین بیل از «شوالیه تاریکی» راضی نیست
  2. فوت بازیگر فیلم های بتمن
  3. بازی موبایل بتمن Batman Begins با فرمت جاوا
  4. بن افلک سازنده فیلم “آرگو” کیست ؟
Tweet بن افلک از بازی در نقش بتمن ترسیده - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه