دیوید بکهام در یک مصاحبه اعلام کرده بود که از کار با کارگردان Nicolas Winding Refn شرکت جدید طرف قرار دادش H&M بسیار هیجان زده است و او از سبک های تازه استفاده می کند

 از احمق و احمق تر 2 تا دیوید بکهام برهنه در تبلیغات جدید+ عکس

لوید و هری قرار است بار دیگر برگردند. فیلم احمق و احمتر ۲ به لاتین “Dumb and Dumber To” با بازی جیم کری و جف دانیلز قرار است بار دیگر به سینما برگردد. لوید و هری (نام این دو بازیگر در فیلم) یک جفت دوست کند ذهن هستند. که اولین عکس رسمی این فیلم آنها را سوار بر یک گوزن برنزی نشان می دهد. این فیلم قرار است در ۱۴ نوامبر اکران گردد. ۲۰ سال پیش یعنی در سال ۱۹۹۴ نسخه اول آن در ماه دسامبر به نمایش درآمد که در آن موقع بعنوان یکی از بهترین کمدی ها شناخته می شد. عنوان این فیلم نیز بجای استفاده از واژه TWO یا عدد ۲ ( به معنای دومین سری) از واژه To استفاده کرده است که همان تلفظ را دارد اما معنای متفاوتی به همراه دارد.

 از احمق و احمق تر 2 تا دیوید بکهام برهنه در تبلیغات جدید+ عکس

بار دیگر در تبلیغاتی جدید شما می توانید دیوید بکهام را با لباس زیر ببینید! این ستاره فوتبال تبلیغات را برای شرکت H&M انجام داده است. کلیپ اوبه مدت ۳۰ ثانیه در شبکه یوتیوبعرضه شده است. H&M که مخفف Hennes & Mauritz است یک شرکت چند ملیتی تولید لباس مردان ، زنان و کودکان است که در ۴۳ کشور حضور فعال دارد و در سال ۲۰۱۳ بیش از ۱۰۴۰۰۰ کارمند در استخدام خود داشته است.

 از احمق و احمق تر 2 تا دیوید بکهام برهنه در تبلیغات جدید+ عکس

دیوید بکهام در یک مصاحبه اعلام کرده بود که از کار با کارگردان Nicolas Winding Refn شرکت جدید طرف قرار دادش H&M بسیار هیجان زده است بکهام می افزادید که نیکلاس او را برای ساخت یک کلیپ اکشن تحت فشار قرار داده است! قرار است این تبلیغ بطور کامل در ۲ فوریه پخش شود.

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه